WOOD & Company oznamuje, že úspěšně završila akvizici investiční společnosti Credit Suisse v České republice.

18.11.2009

V pondělí 16. listopadu se v rámci ukončení akvizice změnilo jméno společnosti z původního CREDIT SUISSE ASSET MANAGEMENT investiční společnost, a.s. na WOOD & Company investiční společnost, a.s. Společnost se zároveň stěhuje do prostor WOOD & Company v Palladiu. Přejmenování podílových fondů obhospodařovaných společností v ČR bude bezprostředně následovat.

WOOD & Company přebírá touto transakcí nejen majetek pod správou v hodnotě zhruba 500 mil. CHF (cca 8,5 mld. CZK), ale také závazek rozvíjet dosažené úspěchy a vytvářet další atraktivní služby a produkty šité na míru potřebám klientů. Po této akvizici činí objem prostředků obhospodařovaných společností WOOD & Co. v rámci jednotlivých investičních kategorií přibližně 11 mld. korun. „Zachování kvalitní péče stávajícím klientům a udržení si jejich důvěry je pro nás naprostou prioritou,“ říká Jan Sýkora, výkonný ředitel a předseda představenstva WOOD & Company. Prvním zásadním krokem rozvoje a integrace je posílení původního týmu investičních profesionálů o osobu Jaroslava Krabce, Ph.D., CFA, který byl jmenován do funkce investičního ředitele a zároveň se stává předsedou představenstva společnosti. Jaroslav Krabec přišel do WOOD & Company z ING Investment Management (CR), kde rovněž působil v představenstvu a mimo jiné po dobu šesti let řídil v té době nejúspěšnější akciový fond na českém trhu.

Spolupráce mezi WOOD & Company a skupinou Credit Suisse bude pokračovat, neboť WOOD & Company bude zajišťovat distribuci jejích investičních produktů v České republice a na Slovensku.

Oznámení

29.06.2017

Zveřejnění Dodatečné zprávy k výroční zprávě WOOD & Company investiční společnost, a.s. za rok 2016

více
 
20.06.2017

Údaje o aktuální hodnotě fondového kapitálu a aktuální hodnotě investičních akcií podfondů WOOD & Company, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s.

více
 
06.06.2017

Veřejná výzva k úpisu investičních akcií fondu WOOD & Company, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. na účet podfondu WOOD & Company Czechoslovak High-Yield Realitní podfond

více
 
26.05.2017

Aktualizace statutu fondu WOOD & Company, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s.

více
 
12.04.2017

Aktualizace statutu fondu WOOD & Company, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s.

více
 
Další oznámení
 
 

FONDY WOOD & Co.

Fondy Credit Suisse

 
Printable logo