Pokuta od ČNB se netýká WOOD&Co.

18.05.2010

Praha,

Pokutu ČNB, o které informovala dnes média, nedostala česká investiční banka WOOD & Company, ale její dceřiná společnost WOOD & Company investiční společnost a to za události, které nastaly v době, kdy skupina tuto společnost ještě nevlastnila. K předmětné věci totiž došlo v období mezi listopadem 2008 až dubnem 2009 a WOOD & Company převzala investiční společnost až v listopadu 2009.
Skupina WOOD & Company pokutu přijímá a považuje jí za politováníhodnou a již po převzetí společnosti v listopadu 2009 uskutečnila opatření, aby se podobné věci neopakovaly – obměnila investiční tým, risk management i tým compliance.

WOOD & Company je nezávislou investiční bankou, zaměřenou na rozvíjející se kapitálové trhy ve střední a východní Evropě. Základní služby zahrnují kapitálové trhy, investiční bankovnictví a správu aktiv. WOOD & Company je členem jedenácti burz v celém regionu a nabízí klientům možnost obchodovat na všech těchto trzích. Cílem společnosti je být nejlepším poskytovatelem finančních služeb v regionu, a nabízet klientům firmy široké regionální zkušenosti, schopnosti a finanční zdroje.

 
Pro další informace nás prosím neváhejte kontaktovat:

Pavel Novák, mediální zástupce WOOD & Company investiční společnost
Tel: 724 012 604
Email: pavel.novak@amic.cz

 

Oznámení

29.06.2017

Zveřejnění Dodatečné zprávy k výroční zprávě WOOD & Company investiční společnost, a.s. za rok 2016

více
 
20.06.2017

Údaje o aktuální hodnotě fondového kapitálu a aktuální hodnotě investičních akcií podfondů WOOD & Company, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s.

více
 
06.06.2017

Veřejná výzva k úpisu investičních akcií fondu WOOD & Company, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. na účet podfondu WOOD & Company Czechoslovak High-Yield Realitní podfond

více
 
26.05.2017

Aktualizace statutu fondu WOOD & Company, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s.

více
 
12.04.2017

Aktualizace statutu fondu WOOD & Company, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s.

více
 
Další oznámení
 
 

FONDY WOOD & Co.

Fondy Credit Suisse

 
Printable logo