Aktualizace statutu fondu WOOD & Company All Weather dluhopisový fond – otevřený podílový fond

Vážení,

tímto vás informujeme, že společnost WOOD & Company investiční společnost, a.s., aktualizovala s platností od 1.1.2016 statut fondu WOOD & Company All Weather dluhopisový fond – otevřený podílový fond. Hlavní změnou je úprava způsobu výpočtu výkonnostní odměny, kdy nově aplikujeme tzv. systém High Water Mark. Taková modifikace je v zájmu a ve prospěch podílníků fondu v budoucnosti a je doporučována evropskou asociací pro asset management EFAMA, jejíž členem je Asociace pro kapitálový trh České republiky (AKAT). WOOD & Company investiční společnost, a.s., je členem AKAT.

Aktualizovaný statut je k dispozici na těchto internetových stránkách pod záložkou All Weather dluhopisový fond, případně jej rádi zašleme e-mailem po obdržení žádosti na adrese fondy@wood.cz.

S přáním klidných vánočních svátků a úspěšného roku 2016,

Jaroslav Krabec, předseda představenstva

Oznámení

29.06.2017

Zveřejnění Dodatečné zprávy k výroční zprávě WOOD & Company investiční společnost, a.s. za rok 2016

více
 
20.06.2017

Údaje o aktuální hodnotě fondového kapitálu a aktuální hodnotě investičních akcií podfondů WOOD & Company, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s.

více
 
06.06.2017

Veřejná výzva k úpisu investičních akcií fondu WOOD & Company, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. na účet podfondu WOOD & Company Czechoslovak High-Yield Realitní podfond

více
 
26.05.2017

Aktualizace statutu fondu WOOD & Company, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s.

více
 
12.04.2017

Aktualizace statutu fondu WOOD & Company, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s.

více
 
Další oznámení
 
 

FONDY WOOD & Co.

Fondy Credit Suisse

 
Printable logo